Podłoża

tak naprawdę to dżdżownice zrobiły z nas ekspertów w kwestii tworzenia naturalnych podłoży o perfekcyjnej jakości - ponieważ w słabej jakości glebie nie chciały bytować ani się rozmnażać - a dżdżownicy niestety się nie oszuka :-)

BioZiemia

To najlepsze gotowe podłoże, zawierające idealne proporcje: czarnoziemu, humusu, torfu i wermikompostu, stworzone z myślą o ekologicznych uprawach w przydomowym ogródku.


dowiedź się więcej
BioPodłoże do wysiewu

To perfekcyjna mieszanka kilku frakcji torfów oraz ukorzeniaczy w formie perlitu i piasku, dodatkowo wzbogacona Wermikompostem wytworzonych przez nasze dżdżownice. Wszystko rośnie "jak na drożdżach".


dowiedź się więcej
Podłoże kwaśne

To odpowiednio dobrana mieszanka kilku frakcji torfów, kory i naszego Wermikompostu pełnego dobrym bakteriom glebowym, o obniżonym pH, bo tak właśnie lubią iglaki czy borówki.


dowiedź się więcej
BioBigos

To podłoże przepuszczalne, lekkie i zapewniające odpowiednią ilość powietrza. Skład to: włókna kokosowe i kokosowe chipsy, Wermikompost naszych dżdżownic, torf wysoki, keramzyt, perlit i piasek.


dowiedź się więcej
BioKaktus

Luźne podłoże do roślin kaktusowatych które wymagają gleby przepuszczalnej jak i porowatej, która zapewni im ochronę przed wilgocią a wzbogacone biohumusem dodatkowo korzystnie wpłynie na zdrowy rozwój.


dowiedź się więcej
Keramzyt

Nasz keramzyt posiada duże ilości mikroporów, a zatem sprzyja odpowiedniej retencji wody i powietrza w podłożu. Dzięki własnej strukturze keramzyt zapobiega nadmiernemu zawilgoceniu gleby wokół korzeni roślin.


dowiedź się więcej
Perlit

To lekki, biały lub szary materiał mineralny otrzymywany poprzez wypalanie i ekspansję wulkanicznego szkła. Podobnie jak keramzyt jest stosowany w ogrodnictwie do poprawy struktury gleby i zwiększenia jej zdolności do retencji wody i powietrza.


dowiedź się więcej