DżoHumus ®

to w 100% naturalny nawóz z dżdżownic

DżoHumus to efekt pracy naszych dżdżownic. Jest wyjątkowy w swoim rodzaju ponieważ powstaje w procesie trawienia materii organicznej z warzyw i jej przemianom w przewodzie pokarmowym dżdżownicy, w obfitą mikroflorą bakteryjną oraz wartościowe substancje organiczne w najlepiej przyswajalnej dla roślin formie.

Kup online
 • Nazwa własnaDżoHumus - środek poprawiający właściwości gleby
 • DostępnośćButelna 0,5, 1, 2 litr lub kanister 5, 10, 20 litrów
 • pH6,8
 • Postaćpłynna
 • Kod EAN:5903240552092 DżoHumus 1l
  5903240552474 DżoHumus 2l
  5903240552108 DżoHumus 5l
  5903240552078 DżoHumus 10l
  5903240552504 DżoHumus 20l
DżoHumus
Nawóz z dżdżownic który powstał w procesie trawienia organicznych resztek.

DżoHumus to efekt naturalnej pracy wszystkich naszych dżdżownic w kontrolowanych przez nas warunkach od A do Z. Jest jedyny i niepowtarzalny bo produkujemy go sami i to zupełnie przypadkiem :-). To nie jest produkt z efektem wow od pierwszego użycia, DżoHumus to myślenie o roślinach oraz glebie w dłuższej perspektywie, to zadbanie o zdrowy i zrównoważony rozwój, dzięki któremu rośliny odwdzięczą się solidnymi plonami a same pozostaną w dobrej formie na dłużej. Jego wyjątkowość sprowadza się do tego, że nasze dżdżownice przerabiają jedynie wartościową materię organiczną z roślin a nie z obornika i inne UPPZ jak w większości przypadków nawozów tego typu bogatych jedynie w dobrze przyswajalny azot.

Produkt dopuszczony do obrotu jako środek poprawiający właściwości gleby decyzją Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi pod nr. G-1198/22

Kup online
Do roślin ozdobnych

Przy sadzeniu: Przy sadzeniu nowych roślin ozdobnych można dodać biohumusu do dołka sadzeniowego, aby zapewnić im zdrowy start.
Nawożenie: Na początku sezonu wegetacyjnego i w okresach intensywnego wzrostu roślin ozdobnych można rozsiewać cienką warstwę biohumusu wokół korzeni roślin.

Do trawników

Nawożenie trawników: Rozsiewaj cienką warstwę biohumusu na trawniku raz lub dwa razy w roku, szczególnie wczesną wiosną i późną jesienią. To pomoże poprawić strukturę gleby, dostarczyć składniki odżywcze i promować zdrowy wzrost trawy.
Odbiór wertykulacji: Po przeprowadzeniu wertykulacji trawnika, można rozsiać warstwę biohumusu na powierzchni, aby przyspieszyć proces gojenia i odnowy trawy.

Do przydomowego warzywniaka

Przygotowanie gleby: Przed rozpoczęciem sezonu sadzenia, można wymieszać biohumus z glebą, aby poprawić jej strukturę i dostarczyć składniki odżywcze. Wprowadzenie ładunku biohumusu do gleby pomoże roślinom rosnąć zdrowo i produkować obfite plony.
Nawożenie roślin: W trakcie sezonu uprawy można regularnie nakładać cienką warstwę biohumusu wokół roślin, co dostarczy im składniki odżywcze i pomoże w utrzymaniu wilgoci w glebie.

Do upraw sadowniczych

Nawożenie drzew i krzewów owocowych: Rozprowadź cienką warstwę biohumusu wokół korzeni drzew i krzewów owocowych wczesną wiosną lub późną jesienią. To pomoże dostarczyć składniki odżywcze oraz poprawić zdolność gleby do zatrzymywania wilgoci.
Przygotowanie do sadzenia: Przed sadzeniem nowych drzew lub krzewów można wymieszać biohumus z glebą w dole sadzeniowym, aby zapewnić roślinom dobry start.

100% naturalny nawóz

DżoHumus

Używamy go przy każdym zapotrzebowaniu rośliny na wodę jako roztwór do podlewania.

Proporcję ustalamy w zależności od wielkości rośliny i stanu gleby: średnio 100ml DżoHumusu na 1l wody do podlewania.

nawóz w 100% naturalny
Przykłady użycia
Jak planujesz używać DżoHumusu?
 • DżoHumus

  może to właśnie pomysł na idealny trawnik

 • DżoHumus

  przydatny w domowym warzywniaku

 • DżoHumus

  przydatny przy nowych nasadach

 • DżoHumus

  to świetny nawóz nie tylko dla sadowników

Nie tylko w przydomowym ogródku

Plonowanie roślin to radość dla naszych oczu i często uczka dla podniebienia

poznaj pełną ofertę naszych nawozów do ogrodu lub do doniczki