Ekagro to przedsiębiorstwo stworzone z pasji, a dziś rozwijane i prowadzone już przez kolejne pokolenie, ale wciąż z dużym szacunkiem do wartości które przyświecają mu od samego początku:

produkować w ekologicznej równowadze, w 100% naturalnie i w zgodzie z naturalnym procesem DŻDŻOWNIC które są głównymi pracownikami naszej firmy.

Video online

1988

Przedsiębiorstwo Rolno-Przemysłowe EKAGRO istnieje od 1988 roku. Powstała jako pierwsza i obecnie jest największą firmą tego typu w Polsce. Zajmujemy się hodowlą dżdżownic oraz tworzeniem naturalnych produktów będących efektem ich pracy.

poznaj proces
Dżdżownice...
...to od nich się wszystko zaczęło i to im wszystko zawdzięczamy.
Grzegorz Hanuszewicz

01

Hodowla dżdżownic i produkcja wermikompostu

Dżdżownice są karmione organicznymi resztkami. Podczas trawienia przez dżdżownice, substancje organiczne są przetwarzane w bogaty w składniki odżywcze wermikompost.

02

Przygotowanie mieszanki podłoża

Wermikompost jest mieszany z innymi naturalnymi składnikami, takimi jak torf, kora drzewna, perlit czy inne materiały, które poprawiają strukturę gleby, zapewniają drenaż i dodają składniki odżywcze.

03

Przetwarzanie i dojrzewanie mieszanki

Po wymieszaniu składników, podłoże ogrodnicze jest przechowywane przez określony czas, aby składniki mogły się połączyć, a mikroorganizmy w wermikompoście mogły dalej rozwijać się, tworząc korzystne dla roślin środowisko.

04

Testowanie i pakowanie

Specjaliści sprawdzają jakość i skuteczność podłoża ogrodniczego, aby upewnić się, że jest ono odpowiednie dla różnych gatunków roślin i zapewnia optymalne warunki wzrostu. Gotowe naturalne podłoże pakowane jest do opakowań i trafia na rynek.

 
 
Nasza oferta

Jestesmy firmą specjalizującą się w hodowli dżdżownic oraz produkcji naturalnych środków wspomagających wzrost roślin oferuje szeroką gamę produktów, które mogą korzystnie wpływać na ogrodnictwo i uprawy roślinne.

Dżdżownice

Nasza oferta dżdżownic oparta jest na trzech rodzajach robaków: dżdżownicy kalifornijskiej, dendrobenie oraz rosówce kanadyjskiej. Robaki pełnią istotną rolę w zdrowiu gleby i procesach ekosystemowych, a do tego są idealną przynętą dla wędkarzy.

zobacz szczegóły
Podłoża

Istnieje wiele różnych rodzajów podłoży ogrodniczych, z których każde ma swoje unikalne właściwości i jest przeznaczone do różnych zastosowań w ogrodzie. Sprawdź naszą szeroką ofertę naturalnych podłoży i wybierz dla siebie to które idealnie spełnia Twoje oczekiwania.

zobacz szczegóły
Nawozy

Nasze naturalne nawozy są stosowane w celu poprawy właściwości gleby poprzez dostarczanie naturalnego mikrobiomu gleby, substancji organicznej oraz mikro i makro składników odżywczych dla roślin. Wszystkie te elementy są pochodzenia organicznego.

zobacz szczegóły

Dziękuję za żyjątka:)) Podziwiam trud i starania związane z hodowlą i jestem bardzo wdzięczna, jako kupująca, że na klik mogę otrzymać gromadę takich niezrównanych, pracowitych Pomocników:))! Dziękuję Wspaniałej Polskiej Firmie, którą szczerze POLECAM:)))!!!

użytkowniczka Allegro

Zamówienie złożone o 11:58, sprzedawca deklaruje wysyłkę tego samego dnia do godziny 12 - i tutaj wszystko się zgadza! Rzadko piszę komentarze, ale tutaj jak najbardziej zasłużony pozytyw. Teraz byle do 15 i można jechać nad jezioro ;) Pozdrawiam serdecznie całą załogę ;)

użytkownik Allegro

Prawie usiadłam z wrażenia gdy odebrałam paczkę, poczytałam ulotkę i otworzylam dżdżownice. Duży szacunek za podejście do tematu- profesjonalny opis procesu z dżdżownicami oraz przemyślane opakowanie (choć prosiłoby się o mniejsze pudełko i dodatkowe małe wypełnienie, żeby zawartość się nie obijała przy rzucaniu paczki). Naprawdę miło mi się robi na myśl o tym sprzedawcy. Dziękuję.

użytkowniczka Allegro

Super sprzedawca. Świetnie zapakowany produkt w miłym opakowaniu z panem robaczkiem :) Ogromny plus za eko opakowanie zarówno do wysyłki, jak i produktu. Przyszło na drugi dzień. Dziękuję też za testowy biohumus :) na efekty muszę poczekać, ale jestem pewna, że warto i jeszcze tu wrócę ;)

użytkowniczka Allegro

Zamawiam od kilku lat, ziemia jest dobrej jakości, nawóz do kwiatków jest bogaty w składniki odżywcze, które są idealne do wzrostu kwiatów oraz odratowania. Wysyłka zrealizowana w ciągu 24 godz Polecam !!!!

użytkownik Allegro

Jak zwykle wszystko OK. Kilka razy zamawiałam już produkty wytworzone przez pracowite robaczki i jestem b. zadowolona!

użytkowniczka Allegro

Taki sprzedawca to perełka na allegro :) zaufałam już dwa razy i na pewno nie są to moje ostatnie zakupy w tym sklepie, dziękuję za miły gratis do kolejnego zamówienia, polecam niezdecydowanym bo towar prima sort :)

użytkowniczka Allegro

Chyba kupię całą paletę bo bez sensu ciągle dokupuję worki:) Dzięki za gratisowy biohumus.

użytkownik Allegro

Super, najlepsza ziemia jaką kiedykolwiek kupowałam do ziemiokulkasów

użytkowniczka Allegro

Jesteście znakomici! Zrobiłam u Was 2 zamówienia w ciągu tygodnia ponieważ macie expresową wysyłkę, ładnie pakujecie towar, który jest bez zastrzeżeń i na dodatek otrzymałam w każdej paczce gratis. Brawo! Życzę dalszych sukcesów w biznesie a kupującym polecam tę firmę!

użytkowniczka Allegro

Bardzo polecam, któryś raz od Państwa kupuję i za każdym razem jestem zachwycona jakością, od innych sprzedawców zdarza mi się zwrócić, ale każde zamówienie od Państwa to spokojna głowa, że zamówienie będzie zrealizowane w najwyższej jakości

użytkowniczka Allegro

Bardzo ładne podłoże, czyste, dobrze rozłożone. Zapakowane w mocny karto. Dodatkowo prezent. Bardzo dziękuję.

użytkowniczka Allegro

Przesyłka mimo gabarytów dość sporych dostarczona błyskawicznie! Dwa dni i u mnie w domu. Dziękuję bardzo sprzedawcy. Szacunek!

użytkownik Allegro

Jakość produktów najlepsza. Wysyłka szybka i bardzo dobrze zapakowana. W gratisie otrzymałem nawóz płynny, za który dziękuję. Już nie wyobrażam sobie kupować śmieciową ziemię w marketach.

użytkownik Allegro

Bardzo profesjonalne podejście do tematu. Towar w 100% zgodny z opisem. Ekspresowa dostawa i bardzo dobry kontakt ze sprzedającym. Sprzedawca godny polecenia!!!

użytkownik Allegro

Super sklep, kupuje ziemię do moich kwiatów tylko tutaj. jest bardzo dobrej jakości

użytkownik Allegro

Moje kwiaty chciały powiedzieć dziękuję :)

użytkowniczka Allegro

Szybka dostawa - mega zapakowana z wkładem zapewniającym chłód - i dodatkowo gratisy - Mega pozytyw !!!

użytkowniczka Allegro