DżoHumus AGRO

naturalny nawóz wytworzony przez dżdżownice

Uzyskujemy go w całości dzięki pracy dżdżownic, które w przewodzie pokarmowym przetwarzają wszelką dostarczaną jej materię organiczną, wytwarzając bardzo bogatą florę bakteryjną i substancje organiczne.

Kup online
 • Nazwa własnaDżoHumus AGRO
 • DostępnośćKanister 20 litrów
 • pH6,5
 • Kod EAN:???
DżoHumus AGRO
Nawóz wytworzony przez dżdżownice podczas trawienia resztek organicznych.

DżoHumus nazywany również humusem, to bogate w składniki odżywcze i organiczne nawozy naturalne produkowane przez przetwarzanie organicznych materiałów roślinnych i zwierzęcych przez mikroorganizmy glebowe, głównie dżdżownice. Proces ten jest nazywany vermikompostowaniem lub produkcją kompostu przy udziale dżdżownic. Podczas vermikompostowania, dżdżownice żywią się organicznymi materiałami, takimi jak resztki jedzenia, liście, papier i inne odpady organiczne. W trakcie tego procesu dżdżownice trawią te materiały organiczne i przetwarzają je na bardziej skoncentrowany, bardziej wartościowy i bardziej biodostępny nawóz w postaci biohumusu. Biohumus jest wyjątkowo bogaty w mikroorganizmy korzystne dla gleby, składniki odżywcze, takie jak azot, fosfor, potas i pierwiastki śladowe, oraz ma doskonałą zdolność do zatrzymywania wilgoci w glebie.

Produkt dopuszczony do obrotu jako środek poprawiający właściwości gleby decyzją Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi pod nr. G-1198/22

Kup online
Do przydomowego warzywniaka

Przygotowanie gleby: Przed rozpoczęciem sezonu sadzenia, można wymieszać biohumus z glebą, aby poprawić jej strukturę i dostarczyć składniki odżywcze. Wprowadzenie ładunku biohumusu do gleby pomoże roślinom rosnąć zdrowo i produkować obfite plony.
Nawożenie roślin: W trakcie sezonu uprawy można regularnie nakładać cienką warstwę biohumusu wokół roślin, co dostarczy im składniki odżywcze i pomoże w utrzymaniu wilgoci w glebie.

Do trawników

Nawożenie trawników: Rozsiewaj cienką warstwę biohumusu na trawniku raz lub dwa razy w roku, szczególnie wczesną wiosną i późną jesienią. To pomoże poprawić strukturę gleby, dostarczyć składniki odżywcze i promować zdrowy wzrost trawy.
Odbiór wertykulacji: Po przeprowadzeniu wertykulacji trawnika, można rozsiać warstwę biohumusu na powierzchni, aby przyspieszyć proces gojenia i odnowy trawy.

Do roślin ozdobnych

Przy sadzeniu: Przy sadzeniu nowych roślin ozdobnych można dodać biohumusu do dołka sadzeniowego, aby zapewnić im zdrowy start.
Nawożenie: Na początku sezonu wegetacyjnego i w okresach intensywnego wzrostu roślin ozdobnych można rozsiewać cienką warstwę biohumusu wokół korzeni roślin.

Do upraw sadowniczych

Nawożenie drzew i krzewów owocowych: Rozprowadź cienką warstwę biohumusu wokół korzeni drzew i krzewów owocowych wczesną wiosną lub późną jesienią. To pomoże dostarczyć składniki odżywcze oraz poprawić zdolność gleby do zatrzymywania wilgoci.
Przygotowanie do sadzenia: Przed sadzeniem nowych drzew lub krzewów można wymieszać biohumus z glebą w dole sadzeniowym, aby zapewnić roślinom dobry start.

100% naturalny nawóz

DżoHumus

Jest to bardzo cenny nawóz organiczny, który może poprawić strukturę gleby, dostarczyć składników odżywczych roślinom i przyczynić się do ogólnego zdrowia gleby. Dlatego biohumus jest często stosowany w ogrodnictwie, rolnictwie ekologicznym i ogrodach, aby poprawić jakość gleby i plonowanie roślin.

Dżohumus AGRO jest skoncentrowanym nawozem a oprysk wykonujemy 10-20% jego roztworem z wodą przed sadzeniem rozsad lub wysiewem.

super naturalny nawóz
Przykłady użycia
Jak planujesz używać biohumusu?
 • DżoHumus

  może to właśnie pomysł na idealny trawnik

 • DżoHumus

  przydatny w domowym warzywniaku

 • DżoHumus

  przydatny przy nowych nasadach

 • DżoHumus

  to świetny nawóz nie tylko dla sadowników

Nie tylko w przydomowym ogródku

Plonowanie roślin to radość dla naszych oczu i często uczka dla podniebienia

poznaj pełną ofertę naszych nawozów do ogrodu lub do doniczki